best read article text message tracker for iphone see more free phone spy mobile
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa arrow Aktualności arrow Odwiedziny kolędowe w parafii Chrystusa Króla w Chybiu 2017/18 część II
Odwiedziny kolędowe w parafii Chrystusa Króla w Chybiu 2017/18 część II
Redaktor: Witold   
16.12.2017.

Kolęda

 

2.01.2018    wtorek

1/  godz. 13.00Mnich – ul. Konopnickiej 1, 5, 4, 7, 9, 8, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 20, ul. Cieszyńska 7, 11, 13 /Król/

2/  godz. 13.00Mnich – ul. Gwardii Ludowej 17 /Klimczok/, 17a, 11a, 11, 11c, 13a ul. Kosynierów 6, 2, ul. Gwardii Ludowej 13b, 13, 15, 14, 12, 10, 6, 4, 2, 1, 3 /Pudełko/ 

3/  godz. 13.00 – Chybie – ul. Modrzewiowa 14, 16 ul. Wierzbowa 29, 27, 25, 23, ul. Modrzewiowa 12, 10, 8, 6, 4 /Jedliński/

 

3.01.2018 – środa

1/  godz. 13.00Chybie – ul. Akacjowa 2 /Krzempek/, 3 /Rajwa/, 5, 7, 4, 9, 8, 11, 10, 12, 13, 14, 16, 22, 24, 27, 28, 29, 33, 26, 37, 30, 32, 41, 36, 49, 38 /Florczyk/  

2/  godz. 13.00Chybie – ul. Dworcowa 19 /Pietrzyk/, 17, 20, 18, 16, 14, 13, 9/1 9/4, 9/3, 9/2, 9/6, 9/7, 12, 7, 5, 10, 4, 6, 2 /Niemiec/  

3/  godz. 15.30 – Chybie – ul. Bielska 97 /Staroń/, 95, 93, 91, 89, 87, 81, 77, 75, 73a, 73, 67 /Kocur/

 

4.01.2018 – czwartek

1/  godz. 13.00Chybie – ul. Leśna 35 /Pękala/, 33, 31, 29, 29a, 27, 23, 25, 21, 19a, 19, 24, 17, 22e, 15, 22a, 22c, 22, 11, 11a, ul. Poranna 10, ul. Leśna 9, 20  /Jurek/ 

2/  godz. 13.30Mnich – ul. Gagarina 3 /Waleczek/, 1 /Dziendziel/, ul. Cieszyńska 53, ul. Pawia 2, 4, 6, 8a, 8, 10, ul. Słowicza  9, 7,` 5, 10, 3, 8, 1, 6, 2, ul. Cieszyńska 49, 51, /Szczypka/

3/  godz. 16.45Mnich – ul. Wojska Polskiego 22, 24, 26, 32, 34, 36, 36b, 36a, 38  /Krzempek/

 

5.01.2018 – piątek

1/ godz. 13.00 Mnich   ul. Puszkina 5 /Nikiel/, 1 /Żerdka/, ul. Cieszyńska 68, 66, 64, 62, 58, 56, 54, 54, 50, 46, 44, 42, 40, 38, 36, ul. Żwirki i Wigury 3, 2 /Bura/  

2/ godz. 14.30Chybie  – ul. Sportowa 10 /Nikiel/, 12, ul. Nowa Osada 1, 2, 4, 6, 8,  3, 5, 10, 7, 12, 9, 14, 16, 13a, 18, 13, 20, 15, 22, 17, 24, 26, 28, 21, 23, 25, 27, 32 /Lech/ 

3/ godz. 13.00Chybie – ul. Wierzbowa 1 /Gorol/, 2, 5, 7, 9, 11, 6, 13, 8, 10, 15, 12, 16, 18, 37, 35, 33 

  

7.01.2018 – niedziela

1/  godz. 13.30Chybie – ul. Bielska 59/3, 2, 1, 6, 5, 4 – Dom Nauczyciela, ul. Wyzwolenia 1, 4, 5, 7, 9, 6, 8, 11, 10, 12, 14, ul. Sportowa 4, 1, 6, 3, 8, ul. Wyzwolenia 15, 18, 20, 22 /Kajstura/

2/  godz, 13.30Mnich – ul. Bielska 19/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 /bloki/

   

8.01.2018 – poniedziałek

1/  godz. 13.30 – Chybie – ul. Norwida 2 /Krętusz/, 1, 3, ul. Kobieli 1, 3, 5,  ul. Norwida  5,  7,  ul. Chopina 16, 21, 19 ul. Norwida 9 /Nawrocki/   

2/  godz. 13.30 Chybie – ul. Norwida 18 /Krzempek/, 16, 14, 12, 11, ul. Spokojna  23 /Gwiżdż/, 25, 27, 26, 29, 28, 31, 30, 32, 34, 35, 37, 36 /Krymiec/    

3/  godz. 16.00 – Frelichów – ul. Targowa 30 /Staniek/, 28a, 23, 21, 28, 26, 19, 20, 11a, 16, 16a, 14 /Strządała/

 

10.01.2018 – środa

1/  godz. 15.30Mnich – ul. Broniewskiego 20 /Chybiorz/, 19, 14, 17, 12, 15, 15a, 10, 6, 4, 9, 5, 7, 2 /Balcarek/   

2/  godz. 13.00 – Chybie – ul. Wyzwolenia 92 /Szczypka/, 77, 90, 88, 86, 75, 84, 73, 71, 80, 69, 67, ul. Kazimierza Wielkiego 11 /Małka/, ul. Wyzwolenia 78a, 78, 63, 61, 65, 59, 57 /Pietrzyk/

3/  godz. 13.00 – Chybie – ul. Wyzwolenia 66 /Pisarek/, ul. Podleśna 2 /Holeksa/, 3 /Szymonek/, ul. Leśna 18  /Holeksa/, 16, 14, 12, 5, 8, 8a, 6, 4, 3, 2, 1, 2b, 2a,  ul. Wyzwolenia 70  /Szczyrba/

 

11.01.2018 – czwartek

1/  godz. 14.30Chybie – ul. Wyzwolenia 109 /Kasprzak/, ul. Skośna 2  /Mrukwa/, ul. Wyzwolenia 107, 103, 101, 99, 97, 95, 93, 91, 87, 108, 106, 104, 85 /Parma/   

2/  godz. 13.00Mnich – ul. Dębowa 1/Piecha/, 2, 3, 5, 7, 11, 13, 6, 8, 12a, 12b, 12, 14, 16, 18a, 18, 20, 24, 24b, 26 /Pietrzyk/   

3/  godz. 17.00 – Chybie  ul. Targowa 36 /Pietrzyk/, 41, 39, 34, 33, 27, 25, 17 /Krypczyk/

 

12.01.2018 – piątek

1/  godz. 13.00Mnich – ul. Tuwima 47 /Mamica/, 2, 45, 43a, 43, 41, 39, 37, 35, 33, 31, 29, 25, 23, 3, 3a, 9, 13, 11, 1c, 1, ul. Bielska 15a, 15 /Gola/  

2/  godz. 14.00 Mnich – ul. Topolowa 54e /Derewiecki/, 56, 54, 52, 50, 41, 39, 39a, 37, 46, 35, 33, 31a, 31, 42, ul. Słowackiego 37, 29, 27, 25

/Pryczek/

3/  godz. 14.30Chybie – ul. Objazdowa 2 /Dryś/, 1a, 4, 1, 6, 3, 17, 15, 13, 5, 9, 8, 19, 10, 21, 25, 12  /Kanafek/

   

13.01.2018 – sobota

1/  godz. 9.00Chybie – ul. Wyzwolenia 53 /Kłaptocz/ 51, 58, 56, 58a,  ul. Jeżynowa 12, 10, 8, 6 ul. Wyzwolenia 50, 56a, 48, 46, 44a, 52, ul. Batorego 2, 9, 6, 4, ul. Wyzwolenia 49, 44, 47, 47b, 42, 40, 45, 38, 43, 36, 34, 32, 30, 26 Kurpas/Piela    

2/  godz. 9.00Mnich – ul. Kolonia 48 /Biernat/, 43, 41, 39, 37, 42b, 44, 35, 33, 42a, 31, 27, 36, 25, 29, 32, 15, 17, 19, 21, 23, 30, 28, 26, 24, 22, 11, 11a, 20, 18, 16, 12, 10, 8, 2 /Sedlaczek/    

3/  godz. 9.00 – Mnichul. Kochanowskiego 22 /Mrzyk/ 13, 9, 5, 3, 1, ul. Kopernika 1, 3, 5, 7, ul. Braterska 1, 3, 11, 16, 10, 14, ul. Kopernika 11, 4, 9, 6, 13    /Zachurzok/

  

14.01.2018 – niedziela

1/  godz. 13.30Frelichów – ul. Polna 13, 11, 9, 8, 15, 17, ul. Teligi 24, 22, 22a ul. Orzeszkowej 34, 47, 45, 41, 37, ul. Teligi 15, 13a, 18, 13, 16, 11, 12, 6f

2/  godz. 13.30 – Chybie  ul. Jagodowa 13, 15a, 17, 19a, 17a, 23, 21, 28, 14, 16, 11, 12h,  9, 12, 10, 3, 6, 4a /Zimnol/  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »