fahrrad tracking app android Mobile spy android 4.2.4 Time tracking software free windows Mspy app for android free download Kindersicherung schublade magnet Mobile spy phone iphone 4 Handyortung illegal kostenlos Handy tracking htc Tracking weight lifting app here Huawei smartphone spionage Spy video iphone 6 Gps tracker windows xp phone Android kindersicherung norton here Whatsapp conversation spy serial Handy finder Handyortung Ăźber imei nr Mobile spy Tracking app article source Tracking app for iphone and android Free iphone 6 Plus spy cam app Software iphone abhĂśren Iphone voicemail abhĂśren geht nicht Android spy software facebook Handy orten android Time tracking widget windows 8.1 just click for source Computer bild kindersicherung umgehen visit web page programa para espiar whatsapp desde mac please click for source software espia para celulares blackberry gratis
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Ogłoszenia duszpasterskie 3 - 10.12.2017
Redaktor: Witold   
02.12.2017.

Ogłoszenia duszpasterskie

3 - 10.12.2017


1. W pierwszą Niedzielę Adwentu rozpoczynamy nowy okres liturgiczny, czas naszego przygotowania na radosne święta Bożego Narodzenia.

Dzisiaj będzie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 14.00 dla małżeństw i rodzin.

Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 16.30

2. W poniedziałek zapraszamy na pierwsze RORATY. Niech przychodzą na nie dzieci, młodzież i dorośli. Msze św. roratnie będą odprawiane w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 6.30, a w czwartek o godz. 16.30. Zapraszamy już jutro na Roraty, a dzieci niech przyniosą piękne lampiony.

3. W poniedziałek 4 grudnia obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Barbary, patronki górników. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 9.00 w intencji górników, oraz ich rodzin, a także za zmarłych górników.

4. We wtorek po wieczornej Mszy św. w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej na które zapraszamy wszystkich członków i sympatyków.

5. Zapraszamy także parafian do udziału w tradycyjnej pielgrzymce do Pierśćca ku uczczeniu św. Mikołaja, która odbędzie się w środę 6 grudnia. W Pierścu będzie sprawowana Msza św. o godz. 17.00 w intencji pielgrzymów, o powołania, oraz za ks. kan Ludwika Lasotę w rocznicę śmierci.

W środę nie będzie Mszy św. roratniej o godz. 6.30.

 6. W czwartek po Mszy św. roratniej o godz. 16.30 Odnowa w Duchu Świętym organizuje w remizie OSP w Chybiu spotkanie ze świętym Mikołajem dla dzieci wytypowanych przez szkoły. Składamy podziękowania wszystkim ofiarodawcom, organizatorom i wszystkim, którzy przy tym pracowali. Bóg Zapłać !

7. W piątek obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. będą odprawiane o godz. 6.30, 9.00 i 17.00. Zapraszamy do udziału we Mszach świętych. Kolekta na cele charytatywne. Z racji uroczystości nie obowiązuje post piątkowy. 

Ponieważ ta uroczystość jest świętem patronalnym Dzieci Maryi o godz. 17.00 będzie odprawiona Msza św. w intencji Dzieci Maryi z naszej parafii.

Zapraszamy w tym dniu chętnych na modlitwę w kościele w „godzinę łaski” od godz. 12.00 do 13.00.

8. Nauka przedchrzcielna będzie w sobotę o godz. 16.00 w domu katechetycznym.

9. W sobotę 9 grudnia zapraszamy na czuwanie ku czci Matki Boskiej Gołyskiej

Porządek czuwania

18.00 – Nieszpory Maryjne

18.30 – Różaniec

19.00 – Modlitwy do Miłosierdzia Bożego

19.30 – Nabożeństwo Maryjne i procesja

20.00 – Msza św. z kazaniem

Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Boskiej Gołyskiej.

10. W sobotę i przyszłą niedzielę członkowie Salwatoriańskiego Stowarzyszenia Hospicyjnego z Bielska – Białej po Mszach św. rozprowadzać będą cegiełki na utrzymanie stacjonarnego hospicjum im. św. Jana Pawła II. Cegiełki mają nominały 20, 50 i 100 zł. Kazania będzie głosił kapelan hospicjum ks. Piotr Schora.

11. Dzisiaj została wystawiona zaktualizowana Księga Różańcowa. Można zapoznać się z jej treścią. Do księgi wpisano 64 nazwiska dzieci i młodzieży, którzy bardzo

często uczestniczyli w tegorocznych nabożeństwach różańcowych. Po spotkaniu członków Żywego Różańca okazało się, że trudno ustalić aktualną listę osób w I i III Róży Różańcowej. Prosimy o kontakt odpowiedzialnych z tych Róż z ks. Witoldem. Pełna statystyka Róż Różańcowych znajduje się w gablotce i na parafialnej stronie internetowej.

12. Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie ks. prof dr hab. Janusz Mastalski przysłał podziękowania w których pisze „Pragnę zwrócić się do

Księdza Proboszcza i Parafian z głębokim podziękowaniem za umożliwienie nam zorganizowania w Waszej wspólnocie Niedzieli Powołań. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie, gościnność i okazane nam wsparcie modlitewne i materialne. Nieustannie pamiętamy o Was w modlitwach. Bóg Zapłać !”

13. Na prośbę Wójta Gminy w poniedziałek 11 grudnia o godz. 17.00 będzie odprawiona Msza św. za zmarłego byłego kierownika USC w Chybiu śp. Henryka Kosowskiego od pracowników Urzędu Gminy w Chybiu.

14. Kolędę w naszej parafii rozpoczniemy w sobotę 16 grudnia. Plan kolędy jest umieszczony w gablotce i znajduje się w internecie. Prosimy życzliwych parafian o podwiezienie księdza na swoją kolędę.

15. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego i dla dzieci Małego Gościa Niedzielnego. Jest też Apostolstwo Chorych.

Można zakupić także opłatki wigilijne i świece na stół wigilijny w ramach programu Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. W kopercie w cenie 3 złotych znajdują się 3 opłatki duże i 2 opłatki małe, a świeca to ofiara 5 złotych.

Zniszczone i połamane opłatki spożywamy i nie wyrzucamy do kubła na śmieci, bo są one poświęcone.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »