fahrrad tracking app android Mobile spy android 4.2.4 Time tracking software free windows Mspy app for android free download Kindersicherung schublade magnet Mobile spy phone iphone 4 Handyortung illegal kostenlos Handy tracking htc Tracking weight lifting app here Huawei smartphone spionage Spy video iphone 6 Gps tracker windows xp phone Android kindersicherung norton here Whatsapp conversation spy serial Handy finder Handyortung Ăźber imei nr Mobile spy Tracking app article source Tracking app for iphone and android Free iphone 6 Plus spy cam app Software iphone abhĂśren Iphone voicemail abhĂśren geht nicht Android spy software facebook Handy orten android Time tracking widget windows 8.1 just click for source Computer bild kindersicherung umgehen visit web page programa para espiar whatsapp desde mac please click for source software espia para celulares blackberry gratis
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa
Ogłoszenia duszpasterskie 10 - 17.09.2017
Redaktor: Witold   
09.09.2017.

Ogłoszenia duszpasterskie

10 - 17.09.2017

 

1. Dzisiaj 23 niedziela zwykła.  W naszym kościele parafialnym dziękujemy Bogu za tegoroczne plony i modlimy się za rolników i wszystkich pracujących na roli prosząc, aby w naszej Ojczyźnie nikomu nie zabrakło powszedniego chleba.

    Zapraszamy na niedzielne nieszpory o godz. 16.30

2. Liturgiczne obchody tygodnia:

    -  w czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego

    -  w piąte wspomnienie NMP Bolesnej

3. W poniedziałek odbędzie się walne zebranie Akcji Katolickiej. Zapraszamy po wieczornej Mszy św. do salki katechetycznej.

4. Wspólnota „Zacheusz” zaprasza na cykl spotkań pod hasłem Szkoła Modlitwy, będących kontynuacją Szkoły Wiary. Spotkania odbywać się będą co dwa tygodnie. Pierwsza Szkoła Modlitwy będzie już jutro, w poniedziałek 11 września o godz. 19.00. Spotkania prowadzi wspólnota Ojca Wita z Cieszyna. Okolicznościowy plakat znajduje sie w gablotce, a więcej informacji  na stronie internetowej parafii. Zapraszamy na te spotkania.  

5. W środy odbywają się próby naszego chóru parafialnego. Cieszymy się, że po wakacyjnej przerwie dołączyły chętne Panie, które wzmocnią nasz chór. Brakuje jednak mężczyzn i dlatego bardzo serdecznie zapraszamy chętnych Panów i Młodzieńców do śpiewu w naszym chórze.

6. Na Mszę św. szkolną w czwartek o godz. 16.30 zapraszamy wszystkie dzieci, a szczególnie dzieci klasy I, II i III. 

7. Nauki przedślubne dla narzeczonych, którzy pragną zawrzeć związek małżeński jeszcze w tym roku rozpoczną się w najbliższy piątek 15 września o godz. 18.00 w domu katechetycznym.

8. Animatorki wraz z ks. Dariuszem serdecznie zapraszają wszystkie dzieci na spotkania wspólnoty Dzieci Maryi, które odbywają się w każdą sobotę o godz. 9.30 w salce katechetycznej.

9. Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się w najbliższą sobotę,              16 września. Początek o godz. 10.00.

10. W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Wspieramy Radio Diecezjalne - Anioł Beskidów.

11. W czwartek 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego, dlatego jak co roku zapraszamy parafian w przyszłą niedzielę 17 września na Mszę św. przy kaplicy Trzeciego Upadku. Rozpoczniemy o godz. 16.00 nabożeństwem, a potem będzie Msza św.  

      Nie będzie za tydzień nabożeństwa i wieczornej Mszy św. w kościele. 

12. Rodzice sześciolatków, którzy chcieliby posłać dziecko do wczesnej Komunii świętej niech zgłoszą się w kancelarii parafialnej do 18 września. Jeżeli dziecko nie było ochrzczone w naszej parafii, to należy przynieść świadectwo chrztu z tej parafii w której był chrzest. Dotychczas zgłoszono troje dzieci.

13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Cuda i Łaski Boże, Głos Ojca Pio, dla dzieci Jaś i Mały Gość Niedzielny.

14. Od 1 października wejdzie w życie ustawa obniżająca wiek emerytalny. W związku z tym 14 września w poczekalni Urzędu Stanu Cywilnego w Chybiu od godziny 9.00 do 13.00 dyżur będzie pełnił pracownik ZUS, aby zainteresowani mogli złożyć wniosek o emeryturę  i skorzystać z fachowych porad dotyczących przepisów emerytalnych. 

15. Kobiety urodzone w latach 1948 – 1967 mogą skorzystać z bezpłatnej mammografii w dniach 12 i 13 października. Rejestracja w Urzędzie Gminy w Chybiu. Mammobus będzie stał na parkingu za budynkiem Ośrodka Zdrowia w Chybiu.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »