best read article text message tracker for iphone see more free phone spy mobile
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa arrow Aktualności arrow Odwiedziny kolędowe w parafii Chrystusa Króla w Chybiu 2016/17 część II
Odwiedziny kolędowe w parafii Chrystusa Króla w Chybiu 2016/17 część II
Redaktor: Witold   
12.12.2016.

 

2.01.2017 – poniedziałek

1/  godz. 13.00 - Chybie – ul. Podleśna 5 /Zieliński/, 31, 7, 29, 27, 13, 19, 21, 23, 25, 19, 15, 17   

2/  godz. 15.00 - Mnich – ul. Wojska Polskiego 24, 26, 32, 34, 36, 36b, 36a, 38 /Krzempek/  

3/  godz. 13.00 - Frelichów  ul. Fredry 18 /Sosna/, 16, 1, ul. Teligi  9, 6e, 6d, 5, 6b, 3, 6a, 6, 4, 8, 10  /Biernat/    

 

3.01.2017 – wtorek

1/  godz. 16.00 - Mnich – ul. Bielska 17/ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26 /blok/    

2/  godz. 13.00 - Chybie   ul. Spokojna 1 /Gołyszny/, 2, 4, 6, 3, 5, 9, 11, 10, 13, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 /Nikiel/   

3/  godz. 13.00 - Chybie – ul. Akacjowa 40 /Szpyra/, 51, 53, 42, 44, 57, 59, 61, 48, 63, 65, 67, 69, 50, 71, 73, 52, 75, 77 /Stokłosa/    

 

4.01.2017 – środa    

1/  godz. 13.00 - Chybie – ul. Bielska 8, 8a, 8g, 8c, 8d, 8b, 10b, 10, 16 , 14, 12  ul. Partyzantów 11, 9, 9a, 7, 5, 2, 1 /Tyloch/  

2/  godz. 13.00 - Chybie – ul. Dębowa 34 /Stołtny/36, 21, 31, 33, 35, 50, 54, 39, 46, 44, 40, 42, 48, 48a /Stokłosa/ 

3/  godz. 13.00 - Chybie – ul. Chopina 17 /Gabryś/, 14, 15, 12, 13, 10, 10a, 11, 8, 9, 7, 6, 5, 4, 2, 1 /Caban/  

 

5.01.2017 – czwartek

1/  godz. 13.00 - Chybie – ul. Dworcowa 58 /Stokłosa/, 56, 54, 52, 50, 46, 42, 40, 31, 29, 36, 34, 32, 27, 30, 28, 26, 25, 21 /Chmura/  

2/  godz. 14.00 - Frelichów – ul. Olchowa 1/Gruszka/, ul. Kwiatowa 40 /Bortlik/, 38, 36, 34, 32, 30, 28, 26, 24, 22, 20, 16, 14, 12, 9 /Plata/     

3/  godz. 15.00 - Mnich – ul. Świerczewskiego 7, 5, 3, 1 ul. Gwardii Ludowej 21, 21a, 21b, 19 /Pisarek/  

 

7.01.2017 – sobota

1/  godz. 9.00 - Mnich – ul. Wojska Polskiego 14 /Czerwonka/, 16, 19, 18, 11, 11a, 1, 12, 10, 8, 6, 4, 2, ul. Kopernika 29, 31, 27, 25, 23, 23a, 21, 16, 17, 14, ul. Krótka 9, 5, 18, 3, 1, 10, 4, ul. Kopernika 10,  8 /Staniek/          

2/  godz. 9.00 - Mnich – ul. Topolowa 79 /Kopiec/, 94, 92, 77, 75, 90, 73, 81, 88, 71, 86, 71a, 84, 80, 67, 67a. 65, 78, 78a, 63, 62, 76, 61, 74, 72, 70, 70a, 57, 66, 55, 66a, 53, 64, 51a, 49, 60, 58, 47, 47a, 45   /Żydek/   

3/  godz. 9.00 - Frelichów – ul. Jesionowa 2 /Englisz/, 4, ul. Targowa 8, 8/5, 5, 3a, 3, 1, 2. 4  ul. Wyzwolenia 29, 31, 21, 19, 33, 35, 37, 41, ul. Kasztanowa  4, 3, 6, 10, 5, 14, 16, 18, 20, 22, 28, 24   /Hajderek/ 

 

8.01.2017 – niedziela

1/  godz. 13.30 - Chybie – ul. Bielska 25/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,   16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27/1, 2, 3, 4, 5, 6 , 27a/1, 2, 3,  4, 5, 6 /bloki/   

2/  godz. 13.30 - Chybie – ul. Bielska 31/1, 2, 3, 4, 5, 6,  29/1, 2, 3, 4, 5, 6, 29a/1, 2, 3, 4, 5, 6, 29b/1, 2, 3, 4, 5, 6, 29c/1, 2, 3, 4, 5, 6,  /bloki/

 

9.01.2017 – poniedziałek

1/  godz. 13.00 - Mnich – ul. Piechy 18 /Macura/, 16, ul. Kolonia 52, 51, ul. Piechy 15, 12, 9, 8, 7, 5, 6, 1 ul. Bielska 109, 99, 103, 100  /Małysz/

2/  godz. 15.00 - Chybie – ul. Wyzwolenia 83 /Janota/, 102, 100, 98, 96, 94, 94a, 79, ul. Chrobrego 23 /Pudełko/, 19, 17, 15 /Bojda/, 13 /Uchyła/ 

3/  godz. 13.00 - Frelichów ul. Olchowa  4, 8, 5, ul. Zawala 1, 1a, 2,  ul. Podwale 1,  ul. Podgroble 5, 4, 6, 8, 12, 3, 1, 14,  /Kuboszek/ 

 

10.01.2017 – wtorek

1/  godz. 13.00 - Zarzecze – ul. Graniczna  27 /Grenda/, 25, 21, 8, 6, 19, 17, 4, 15, 11, 3, 5, 7, 9, 1 

2/  godz. 13.00 - Mnich – ul. Kolejowa 2 Biernat/, 1 /Sikora/, ul. Cieszyńska 12b /Pilch/. ul. Moniuszki 8, 6, 7, 5, 3, 2, ul. Cieszyńska 12, 14  ul. Moniuszki 1,  ul. Cieszyńska 14, 18, 20, 22 /Pieszka/  

3/  godz. 16.00 - Chybie – ul. Bielska 22 /Mrzyk/, 20, 3a, 5, 7, 9, 13, 11, 3  ul. Zielona 5, 1 /Strządała/   

 

11.01.2017 – środa

1/  godz. 13.00 - Chybie  ul. Okrężna 31 /Krzempek/, 21, 25, 19, 23 /Francuz/,  ul. Targowa 49, 40, 38, 45, 43, 35,  ul. Sportowa 22, 22a, 20a, 20, 19 /Janik/   

2/  godz. 13.00 - Chybie – ul. Bielska 150 /Hanzel/, 152, 154, 156, 158, 162, 164, 166, 174, ul. Kościuszki 1, 3, 7, ul. Bielska 176, 178, 180, 182, 186, 184, 188, 190, 192, 194, ul. Okrężna 2  /Dziendziel/   

3/  godz. 13.00 - Chybie – ul. Objazdowa 27 /Szczypka/, 29, 31, 33, 14, 16, 18, 35, 22, 24, 39, ul. Jagodowa 1 /Wizner/, ul. Objazdowa 40 /Pieknik/   

 

12.01.2017 – czwartek

1/  godz. 14.00 - Chybie – ul. Słowackiego 1, 5,23, 21, 19, 7, 9, 17, 15, 11, 35, 35a,  31, 33, ul. Cieszyńska 1 /Puczok/    

2/  godz. 13.00 – Zarzecze ul. Sienkiewicza 16, 19, 14, 12, 17, 15, 10, 8, 13, 11, 6, 4, 9, 7, 2, 5, 3, ul. Reymonta 2 ul. Sienkiewicza 1 /Kajsztura/ 

3/  godz. 15.00 - Mnich – ul. Wojska Polskiego 80 /Śliwka/, 78, 74, 63a, 72, 70, 61, 64, 62, 66, 66a  /Pudełko/  

 

13.01.2017 – piątek

1/  godz. 13.00 - Mnich – ul. Tuwima 47 /Mamica/, 2, 45, 43a, 43, 41, 39, 37, 35, 33, 31, 29, 25, 23, 3, 3a, 9, 13, 11, 1c, 1, ul. Bielska 15a, 15 /Gola/  

2/  godz. 15.00 - Chybie  ul. Targowa 36 /Pietrzyk/, 41, 39, 34, 33, 27, 25, 17  /Krypczyk/  

3/  godz. 14.00 - Chybie – ul. Bielska 97 /Staroń/, 95, 93, 91, 89, 87, 81, 77, 75, 73a, 73, 67 /Kocur/        

 

14.01.2017 – sobota

1/  godz. 9.00 -Frelichów – ul. Polna 2 /Budny/, 4, 6, ul. Nizinna 2, 4, ul. Zawala 20, 22, ul. Polna 10 /Waleczek/, ul. Zawala 18, ul. Nizinna 5, ul. Zawala 12, 14, 8, 16, 17, 15 ul. Rybna 6, ul. Zawala 11, 13, ul. Wałowa 2 ul. Zawala 9, 7, 3, 4 ul. Rybna 1, 3, 4, 2 /Moskała/     

2/  godz. 9.00 - Mnich – ul. Reja 20a, 20, 24, 26, 34, 28, 28a, 30  ul. Czuchowska 2, 4, 5, 8, 1, 8a, 6, 8b, 10, 12b, 12, 11, 13, 15, 17 ul. Świerczewskiego 10, 19, 21, 23, 27, 16, 24, 25      

3/  godz. 9.00 Mnich – ul. Świerczewskiego 26 /Zachurzok/, 29, ul. Broniewskiego 22, 22a, ul. Gwardii Ludowej  40, 36, 34, 32, 45, 28, 39, 37,  22, 35, 33, 20, 29, 31, 27, 25, 23 /Pilch/   

 

15.01.2017 – niedziela

1/  godz. 13.30Chybie – ul. Bielska 59/3, 2, 1, 6, 5, 4 – Dom Nauczyciela, ul. Wyzwolenia 1, 4, 5, 7, 9, 6, 8, 11, 10, 12, 14, ul. Sportowa 4, 1, 6, 3, 8, ul. Wyzwolenia 15, 18, 20, 22 /Kajstura/

2/  godz, 13.30Mnich – ul. Bielska 19/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 /bloki/    

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »