best read article text message tracker for iphone see more free phone spy mobile
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa arrow Aktualności arrow Odwiedziny kolędowe w parafii Chrystusa Króla w Chybiu 2016/17
Odwiedziny kolędowe w parafii Chrystusa Króla w Chybiu 2016/17
Redaktor: Witold   
19.11.2016.

Odwiedziny kolędowe w parafii Chrystusa Króla w Chybiu 2016/17

 

10.12.2016 – sobota

1/  godz. 10.00 - Mnich – ul. Wojska Polskiego 7 /Pisarek/, 9, ul. Rolna 8, 10, 11 ul. Wojska Polskiego 49, ul. Rolna 9, 6, 4, 2, 9a, 7, 9b, 5, 3, 1 ul. Ogrodnicza 12, 8, 6, 4, 2, 2a / Pinkosz /

2/ godz. 9.00 - Chybie – ul. Bielska 100 /Krzyszpień/, 102, 104, 108, 110, 114, 116, 122, 120, 118, 118a, 124, 126, 132, 128, 130, 146, 134, 136, 140, 138, 146, 148 /Janik/   

11.12.2016 – niedziela

1/  godz. 13.30 - Frelichów – ul. Polna 13, 11, 9, 8, 15, 17, ul. Teligi 24, 22, 22a ul. Orzeszkowej 34, 47, 45, 41, 37, ul. Teligi 15, 13a, 18, 13, 16, 11, 12, 6f

2/  godz. 13.30 - Chybie  ul. Jagodowa 13, 15a, 17, 19a, 17a, 23, 21, 28, 14, 16, 11, 12h,  9, 12, 10, 3, 6, 4a /Zimnol/  

 

17.12.2016 – sobota

1/   godz. 9.00 - Mnich – ul. Topolowa 40 /Ochodek/, 36, 34, 32, 29, 30, 25, 28, 28a,  28b, 26, 23, 24, 21, 22, 20, 19, 18, 16, 17, 17a, 17b, 14, 15, 13, 12, 10, 9, 11, 9c, 9a, 8, 6, 7, 5, 4, 2, 2b, 2c, 3, 2a /Żydek/       

2/  godz. 9.00 - Mnich – ul. Jastrzębia 1 /Król/, 2, 4, 6a, 8, 5, 10, 7, 14, 11, 13, 16, 15, 20, 17, 22, 24, 19, 21, 26, 28, 23, 25, 32, 29 ul. Krucza 16, 14, 15, 13, 12, 7, 5, 10a, 10, 8, 6, 6a, 4, 4a, 2a, 2/1 /Hajderek/

3/  godz. 10.00 - Chybie – ul. Bielska 38 /Fortuna/, 40/1, 40/3, 40/2, 40/4, 40/6, 40/5, 40/7, 40/9, 40/8, 40/10, 40/12, 40/11, 40/12, 40/18, 40/15,  40/17, 40 /EMI/, 42, 44, 46, 50/5, 50/1, 50/3, 50/2, 50/4, 33b, 52, 58, 64, 45, 68, 72, 70 /Kowol/

 

18.12.2016 – niedziela

1/  godz. 13.30 - Mnich – bloki  ul. Bielska 23/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,  23a/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12     

2/  godz. 13.30 - Chybie – bloki  ul. Cieszyńska 8/1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 10/2, 3, 7, 5,10

 

27.12.2016 – wtorek

1/  godz. 9.00 - Chybie – ul. Wyzwolenia 53 /Kłaptocz/ 51, 58, 56, 58a, ul. Jeżynowa 12, 10, 8, 6 ul. Wyzwolenia 50, 56a, 48, 46, 44a, 52, ul. Batorego 2, 9, 6, 4, ul. Wyzwolenia 49, 44, 47,  47b, 42, 40, 45, 38, 43, 36, 34, 32, 30, 26 Kurpas/Piela    

2/  godz. 9.00 - Mnich – ul. Kolonia 48 /Biernat/, 43, 41, 39, 37, 42b, 44, 35, 33, 42a, 31, 27, 36, 25, 29, 32, 15, 17, 19, 21, 23, 30, 28, 26, 24, 22, 11, 11a, 20, 18, 16, 12, 10, 8, 2 /Sedlaczek/    

3/  godz. 9.00 - Mnich – ul. Kochanowskiego 22 /Mrzyk/ 13, 9, 5, 3, 1,  ul. Kopernika 1, 3, 5, 7, ul. Braterska 1, 3, 11, 16, 10, 14,  ul. Kopernika 11, 4, 9, 6, 13    /Zachurzok/   

 

28.12.2016 – środa

1/  godz. 9.30 - Chybie – ul. Mickiewicza 2 /Szkrobol/, 4a, 4, 24, 6, 22, 8, 20, 14, 16,   12, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 34, 40, 42, 44, 46, 48, 1, 50, 54, 56, 3, 58, 6a, 60, 62, 64, 66, 68 /Zahraj/     

2/  godz. 9.30 - Mnich – ul. Reja 16 /Sierny/,14, 10, 12a, 12, 1, 6, 1d, 2, 2a, 1d, 1c  /Bestwina/ ul. Kręta 15, 13, 27, 3, 25, 23, 21, 7, 4, ul.  Bielska 115, 113, 111, 117, ul. Dolna 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14,  ul. Bielska 123, 125, 127, 129, 143, 149 /Bronowski/           

3/  godz. 9.30 - Chybie – ul. Kopernika 30 /Janik/, 28, 20, ul. Kolejowa 38, 34, 30,   49, 28, 26, 47, 24, 45, 22, 43, 20, 41, 18, 41, 16, 35, 14, 10, 27,  ul. Pogodna 1, 5, 4, ul. Kolejowa 31, 6, 23, 25, 15, 4, 21, 19, 17, 15, 13, 3 /Herda/  

   

29.12.2016 – czwartek

1/  godz. 9.00 - Chybie – ul. Bieniowiecka 34 /Misiek/, 32, 23, 21, 30, 28, 26, 24, 22, 20, 16, 14, 14a, 19, 12, 10, 10a, 8c, 8d, 11, 7, 2, 4, 6a, 6, 3, 1b, ul. Bielska 24 /Badura/, 32, 36, 26, 28, 30, 36, 34 /Gołyszny/

2/  godz. 9.00 - Chybie – ul. Szkolna 17 /Dzida/, 15 ul. Boczna 3, 3a, 1, 2, ul. Wyzwolenia 120 / Przemyk/, 116, 118, 114   ul. Szkolna 1, 3, 2, 5, 4, 6, 7, 6a, 14, 16, 24, 10/1, 10/2, 10/3,  10/4, 10/5, 10/6           

3/  godz. 9.00 - Chybie – ul. Leśna 28 /Wawrzeczko/, 26, 30, 30a, 32, 47, 45, 43, 37, 41, ul. Wyzwolenia 130,  ul. Nowy Staw 3, 5, 7, 9, 11, ul. Boczna 7, 11, 15 /Przywara/, ul. Wiosenna 10 /Smaga/, 12  /Krzempek/, 13 /Mańkiewicz/ 

 

30.12.2016 – piątek

1/  godz. 9.00 - Mnich – ul. Skowronkowa 4 /Gandzel/, 7, 7a, 3, 5, 1, 6, 9, 8, 11, 10, 13, 15, 17, 14, 19, 16, ul. Strusia 11, 9, ul. Mewia 7, ul. Strusia 6,  ul. Mewia 6, 9, 11, ul. Strusia 5, 4, 3, ul. Mewia 5, 3, 2, 4 /Kopiec/

2/  godz. 9.00 - Chybie – ul. Kwiatowa 7 /Urbanek/, 5, 8, 6, 3, 2, ul. Chrobrego 9, 18, 22, 20, 7f, 5c, 7, 12, 5d, 5, 10, 3b, 8a, 8, 6, 1b, 1f, 1d, 1g, 1, 2  ul. Wyzwolenia 55  /Rojek/ 

3/  godz.  9.00 - Mnich – ul. Wojska Polskiego 60 /Berek/, 57, 55, 58, 56, 54, 52, 51,  50, 48, 45, 46, 41, 43, 44, 39, 37, 37a, 35, 31, 29, 23, 19, 15, 13  /Chrapek/

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »