best read article text message tracker for iphone see more free phone spy mobile
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa arrow Aktualności arrow Konkurs różańcowy 2016
Konkurs różańcowy 2016
Redaktor: Witold   
22.10.2016.

Podsumowanie konkursu różańcowego

październik 2016

 

   W tym roku dzieci proszone były o wykonanie pracy plastycznej lub makiety na temat jednej z tajemnic różańca świętego. Dzieci i młodzież wykonały 25 prac plastycznych, 6 makiet i 1 różaniec. W konkursie wzięło udział 36 uczestników (niektóre prace były zbiorowe).

 

Wyniki:

I miejsce      Zofia Faruga oraz Kinga Gola

II miejsce     Emilia Herok, Karolina Herok oraz Julita

                    Janota

III miejsce    Jakub Piwko, Miłosz Kajstura, Szymon

                    Staniek oraz Jan Stabrawa oraz

                    Aleksandra  Kosma, Bartłomiej Krzempek

 

Wyróżnienia:

Magdalena Szkrobol, Maja Ciszek, Łukasz Michalski, Dominik Staniek, Aleksandra Staniek, Weronika Gruszka, Kinga Gruszka, Paulina Sufa, Paulina Bubik, Magdalena Kusz, Anna Francus, Jan Machura, Zofia Kusz, Filip Moskwa, Amelia Kusz, Michał Mrzyk, Klaudia Biernat, Lena Chybiorz, Jakub Magaj, Weronika Mrzyk, Kamil Szczepański, Maria Gabryś, Robert Pisarek, Kamila Ratajczyk, Nikodem Pisarek

 

W niedzielę, 23 października dzieci proszone są o odebranie nagród po Mszach świętych w budynku katechetycznym. Pozostałe nagrody można odebrać po Mszach świętych, w niedzielę 30 października w zakrystii.

 


Zapraszamy do galerii zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »