best read article text message tracker for iphone see more free phone spy mobile
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa arrow Aktualności arrow Wizyta duszpasterska - kolęda 2015/2016
Wizyta duszpasterska - kolęda 2015/2016
Redaktor: Witold   
05.12.2015.

 

4.01.2016 – poniedziałek

1/  godz. 13.00 - Mnich – ul. Piechy 18 /Macura/, 16, ul. Kolonia 52, 51, ul. Piechy

                                           15, 11, 12, 9, 8, 7, 5, 6, 1 ul. Bielska 109, 103, 101, 99

                                           /Uchyła/

2/  godz. 14.30 - Chybie – ul. Wyzwolenia 83 /Janota/, 102, 100, 98, 96, 94, 94a, 79,

                                            ul. Chrobrego 23 /Pudełko/, 19, 17, 15 /Bojda/, 13

                                            /Uchyła/ 

3/  godz. 16.00 - Chybie - ul. Bielska 22 /Mrzyk/, 20, 9, 13, 11, 5, 22, 20, 7, 3,

                                           ul. Zielona 3, 5, 1 /Strządała/   

5.01.2016 - wtorek

1/  godz. 13.00 - Chybie - ul. Słowackiego 1, 23, 5, 21, 19, 7, 17, 9, 15, 11, 35, 31,

                                           33, ul. Cieszyńska 1 /Pudełko/    

2/  godz. 13.00 – Zarzecze - ul. Sienkiewicza 16, 19, 12, 14, 12, 17, 15, 10, 8, 13, 11,

                                               6, 4, 9, 7, 2, 5, 3, 1 / Kajsztura/ 

3/  godz. 15.00 - Mnich – ul. Wojska Polskiego 80 /Śliwka/, 78, 74, 63a, 72, 70, 61,

                                           64, 62, 66, 66a  /Pudełko/  

7.01.2016 - czwartek

1/  godz. 13.00 - Mnich – ul. Tuwima 47 /Mamica/, 2, 45, 43a, 43, 41, 39, 37, 35, 33,

                                           31, 29, 25, 23, 3, 3a, 9, 13, 11, 1c, 1, ul. Bielska 15a, 15

                                           /Gola/  

2/  godz. 13.00 - Chybie  - ul. Objazdowa 2 /Dryś/, 1a, 4, 1, 6, 3, 17, 15, 13, 5, 9, 8,

                                           19, 10, 21, 25, 12  /Kanafek/             

3/  godz. 13.00 - Mnich – ul. Gwardii Ludowej 17 /Klimczok/, 11a, 11, 11c, 13a

                                           ul. Kosynierów 6,  ul. Gwardii Ludowej 13b, 13, 15, 14,

                                          12, 10, 6, 4, 2, 1, 3 /Pudełko/  

8.01.2016 - piątek

1/  godz. 13.00 - Mnich – ul. Topolowa 54e /Derewiecki/, 56, 54, 52, 50, 41, 39, 39a,

                                           37, 46, 35, 33, 31a, 31, 42, ul. Słowackiego 37, 29, 27, 25

                                           /Pryczek/

2/  godz. 13.00Zarzecze - ul. Podgroble 76 /Mrukwa/, 74, 70, 72, 68, 64, 62, 60,

                                               56, 54, 52, 50, 46, 48, 42, 40, 38, 32, 30, 28, 20, 26, 24,

                                               18, 16   

3/  godz. 13.00 - Mnich – ul. Dębowa 1/Piecha/, 2, 3, 5, 7, 11, 13, 6, 8, 12a, 12b, 12,

                                          14, 16, 18a, 18, 20, 24, 24b, 26 /Pietrzyk/   

9.01.2016 - sobota

1/  godz. 9.00 - Mnich – ul. Skowronkowa 4 /Gandzel/, 7, 7a, 1, 3, 5, 6, 9, 11, 10, 13,

                                        17, 14, 19, 16, ul. Strusia 11, 9, ul. Mewia 7, ul. Strusia 6, 

                                         ul. Mewia 6, 9, ul. Strusia 5, 4, ul. Mewia 5, 3, 2, 4 /Kopiec/

2/  godz. 9.00 - Chybie – ul. Kwiatowa 7 /Urbanek/, 5, 8, 3, 6, 2, ul. Chrobrego 9, 18,

                                         22, 20, 7f, 7, 5, 5c, 5d, 5c, 12, 3b, 10, 8, 6, 1b, 1f, 1d, 1g, 1,

                                         2  ul. Wyzwolenia 55  /Rojek/ 

3/  godz.  9.00 - Mnich – ul. Wojska Polskiego 60 /Berek/, 57, 55, 58, 56, 54, 52, 51, 

                                         50, 48, 45, 46, 41, 43, 44, 39, 35, 31, 29, 23, 19, 15, 13,  

                                         /Chrapek/

10.01.2016 – niedziela

1/  godz. 13.30 - Mnich – bloki  ul. Bielska 23/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,

                                           23a/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12     

2/  godz. 13.30Chybie – bloki  ul. Cieszyńska 8/1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14,

                                            15, 16, 10/2, 3, 7, 5,10

11.01.2016 – poniedziałek

1/  godz. 16.00 - Chybie – ul. Bielska 97 /Staroń/, 95, 93, 91, 89, 87, 81, 77, 75, 73a,

                                           73, 67 /Kocur/  

2/  godz. 14.30 - Chybie – ul. Norwida 2 /Krętusz/, 1, 3, ul. Kobieli 1, 3, 5,

                                            ul. Norwida  5,  7,  ul. Chopina 16, 21, 19 ul. Norwida 9

                                            /Nawrocki/   

3/ godz. 13.00 - Chybie - ul. Norwida 18 /Krzempek/, 16, 14, 12, 11, ul. Spokojna 23

                                          /Gwiżdż/, 25, 27, 26, 29, 28, 31, 30, 32, 34, 35, 37, 36

                                          /Krymiec/   

12.01.2016  –  wtorek

1/  godz. 13.00 - Mnich – ul. Cieszyńska 5 /Staniek/, ul. Konopnickiej 1, 5, 4, 7, 9, 8,

                                         11, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 20, ul. Cieszyńska 7, 11, 13 /Król/

2/  godz. 15.00 - Chybie -  ul. Targowa 36 /Pietrzyk/, 41, 39, 34, 33, 27, 25, 17

                                            /Krypczyk/       

3/  godz. 13.00 - Chybie – ul. Dworcowa 19 /Pietrzyk/, 17, 20, 18, 16, 14, 9/4, 9/3,

                                            9/2, 9/6, 9/7, 12, 5, 10, 4, 6, 2 /Niemiec/  

13.01.2016 – środa

1/  godz. 13.00 - Chybie – ul. Leśna 35 /Pękala/, 33, 31, 29, 29a, 27, 23, 25, 21, 19a,

                                           19, 24, 17, 22e, 15, 22a, 22c, 22, 11, 11a, ul. Poranna 10,

                                            ul. Leśna 9, 20  /Jurek/ 

2/  godz. 13.00 - Mnich – ul. Gagarina 3 /Waleczek/, 1 /Dziendziel/,

                                           ul. Cieszyńska 53, ul. Pawia 2, 4, 6, 8a, 8, 10, ul. Słowicza 

                                           9, 7, 5, 10, 3, 8, 1, 6, 2, ul. Cieszyńska 49, 51 /Szczypka/                                                                                                                                                                        

3/  godz. 13.00 - Zarzecze - ul. Graniczna  27 /Grenda/, 25, 8, 6, 19, 17, 4, 15, 11, 3,

                                              5, 7, 9, 1 

14.01.2016 – czwartek

1/ godz. 13.00 - Mnich –  ul. Puszkina 5 /Nikiel/, 1 /Żerdka/, ul. Cieszyńska 68, 66,

                                          64, 62, 58, 56, 54, 54, 50, 46, 44, 42, 40, 38, 36,

                                           ul. Żwirki i Wigury 3, 2 /Bura/  

2/ godz. 13.00 - Chybie  – ul. Sportowa 10 /Nikiel/, 12, ul. Nowa Osada 1, 2, 4, 6, 8, 

                                           3, 5, 10, 7, 12, 9, 14, 16, 13a, 18, 13, 20, 15, 22, 17, 24, 26,  

                                           28, 21, 23, 25, 27, 32 /Lech/     

3/ godz. 13.00 - Chybie - ul. Akacjowa 2 /Krzempek/, 3 /Rajwa/, 5, 7, 4, 9, 8, 11, 10,

                                          12, 13, 14, 16, 22, 24, 27, 28, 29, 33, 26, 37, 30, 32, 41, 36,

                                          49, 38 /Florczyk/         

15.12.2016 – piątek

1/  godz. 16.00 Frelichów – ul. Targowa 30 /Staniek/, 23, 21, 28, 26, 19, 20, 11a, 

                                                 16, 16a, 14 /Strządała/    

2/  godz. 12.30 - Chybie – ul. Szkolna 17 /Dzida/, 15 ul. Boczna 2, 3, 3a, 1 Rajwa/,

                                            ul. Wyzwolenia 120 / Przemyk/, 116, 118, 114 

                                            ul. Szkolna 1, 3, 2, 5, 4, 6, 7, 6a, 14, 16, 24, 10/1, 10/2,

                                            10/3,  10/4, 10/5, 10/6           

3/ godz. 12.30 - Chybie – ul. Leśna 28 /Wawrzeczko/, 26, 30, 30a, 32, 47, 45, 43,

                                          37, 41, ul. Wyzwolenia 130,  ul. Nowy Staw 3, 5, 7, 9, 11,

                                           ul. Boczna 7, 11, 15 /Przywara/, ul. Wiosenna 10 /Smaga/,

                                           12  /Krzempek/, 13 /Mańkiewicz/   

16.01.2016  -  sobota

1/ godz. 9.00 - Chybie – ul. Mickiewicza 2 /Szkrobol/, 4a, 4, 24, 6, 22, 8, 20, 14, 16,  

                                        12, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 34, 40, 42, 44, 46, 48, 1,

                                        54, 56, 3, 58, 6a, 60, 62, 64, 66, 68 /Zahraj/     

2/  godz. 9.00 - Mnich – ul. Reja 16 /Sierny/,14, 12a, 12, 10, 1, 1d, 6, 2, 1c/Bestwina/

                                         ul. Kręta 15, 13, 27, 3, 25, 23, 21, 7, 4, ul. Bielska 115, 113,

                                         111, 117, ul. Dolna 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14,  ul. Bielska 123,

                                         125, 127, 129, 143, 149 /Bronowski/           

3/ godz. 9.00 - Chybie – ul. Kopernika 30 /Janik/, 28, 20, ul. Kolejowa 38, 34, 30,  

                                         49, 28, 26, 47, 24, 45, 22, 43, 20, 41, 18, 35, 14, 16, 10  ul.

                                         Pogodna 1, 5, 4, ul. Kolejowa 31, 27, 6, 23, 25, 4, 21, 17,

                                         19, 15, 13, 3/Herda/      

 Kolęda w blokach na ul. Bielskiej nr 19 i 21 planowana na wtorek 19 stycznia, odbędzie się wcześniej, bo już dzisiaj, 17 stycznia od godz. 13.30.

Kolęda w poniedziałek 18 stycznia na ul. Świerczewskiego 7, 5, 3, 1 i Gwardii Ludowej 21, 21a, 21b, 19 będzie przeniesiona na piątek 22 stycznia od godz. 16.00, ponieważ duszpasterz jako katecheta będzie uczestniczył w konferencji  pedagogicznej w szkole.

Także z powodu zajęć w szkole, kolęda w środę na ul. Kolonia rozpocznie się o godz. 13.00. Prosimy, aby przyjechać samochodem po księdza. 

17.01.2016 - niedziela

1/  godz. 13.00 - Chybie – ul. Wyzwolenia 66 /Pisarek/, ul. Podleśna 2 /Holeksa/,

                                            3 /Szymonek/, ul. Leśna 18  /Holeksa/, 16, 14, 12, 5, 8,

                                            8a, 6, 4, 3, 2, 1, 2b, 2a,  ul. Wyzwolenia 70  /Szczyrba/

2/  godz. 12.30 - Chybie – ul. Bielska 59/3, 2, 1, 6, 5, 4 – Dom Nauczyciela,

                                            ul. Wyzwolenia 1, 4, 5, 7, 9, 6, 8, 11, 10, 12, 14,

                                            ul. Sportowa 4, 1, 6, 3, 8, ul. Wyzwolenia 15, 18,

                                            20, 22 /Kajstura/

18.01.2016 – poniedziałek

1/  godz. 15.00 - Mnich - ul. Broniewskiego 20 /Chybiorz/, 19, 14, 17, 12, 15, 15a,

                                          10, 6, 4, 9, 5, 7, 2 /Balcarek/   

2/   godz. 13.00 - Chybie – ul. Wyzwolenia 92 /Szczypka/, 77, 90, 88, 86, 75, 84, 73,

                                            71, 80, 69, 67, ul. Kazimierza Wielkiego 11 /Małka/,

                                             ul. Wyzwolenia 78a, 78, 63, 61, 65, 59, 57 /Pietrzyk/

2/  godz. 16.00 - Mnich - ul. Świerczewskiego 7, 5, 3, 1 ul. Gwardii Ludowej 21,

                                          21a, 21b, 19 /Pisarek/ 

 

19.01.2016 – wtorek

1/  godz. 13.00 - Chybie – ul. Wyzwolenia 107 /Ścibik/, 109 /Kasprzak/, ul. Skośna 2

                                            /Mrukwa/, ul. Wyzwolenia 103, 101, 99, 97, 95, 93, 91,

                                            87, 108, 106, 104, 85 /Parma/   

2/  godz, 15.00 - Mnich – ul. Bielska 19/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,

                                          16, 17, 18, 21/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,

                                          16, 17, 18 /bloki/   

3/  godz. 15.30 - Chybie – ul. Objazdowa 27 /Szczypka/, 29, 31, 33, 14, 16, 18,

                                           35, 22, 24, 39, ul. Jagodowa 1 /Wizner/, ul. Objazdowa 40

                                           /Pieknik/   

20.01.2016 – środa

1/  godz. 9.00 - Chybie – ul. Wyzwolenia 53 /Kłaptocz/ 51, 58, 56, 58a,

                                          ul. Jeżynowa 12, 10, 8, 6 ul. Wyzwolenia 50, 56a, 48, 46,

                                          44a, 52, ul. Batorego 2, 9, 6, 4, ul. Wyzwolenia 49, 44, 47,

                                          47b, 42, 40, 45, 38, 43, 36, 34, 32, 30, 26 Kurpas/Piela    

2/  godz. 9.00 - Mnich – ul. Kolonia 48 /Biernat/, 43, 41, 39, 37, 42b, 44, 35, 33,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

                                        42a, 31, 27, 36, 25, 29, 32, 15, 17, 19, 21, 23, 30, 28, 26, 24, 

                                        22, 11, 11a, 20, 18, 16, 12, 10, 8, 2 /Sedlaczek/    

3/  godz. 13.00 - Mnich – ul. Kochanowskiego 22 /Mrzyk/ 13, 9, 5, 3, 1, 

                                           ul. Kopernika 1, 3, 5, 7, ul. Braterska 1, 3, 11, 16, 10, 14, 

                                           ul. Kopernika 11, 4, 9, 6, 13    /Zachurzok/   

21.01.2016 – czwartek

1/  godz. 13.00 - Chybie – ul. Dworcowa 58 /Stokłosa/, 56, 54, 52, 50, 46, 42, 40, 31,

                                           29, 36, 34, 32, 27, 30, 28, 26, 25, 21 /Chmura/  

2/  godz. 13.00 - Frelichów – ul. Olchowa 1/Gruszka/, ul. Kwiatowa 40 /Bortlik/, 38,

                                                36, 32, 30, 28, 26, 24, 22, 20, 16, 14, 12, 9 /Plata/     

3/  godz. 13.00 - Chybie - ul. Bieniowiecka 34 /Misiek/, 32, 23, 21, 30, 28, 24, 22,

                                           20, 16, 14, 14a, 19, 12, 10, 8c, 8d, 11, 7, 4, 6a, 6, 3, 1b,

                                            ul. Bielska 24 /Badura/, 32, 36, 28, 30, 36, 34 /Gołyszny/

23.01.2016 - sobota

1/   godz. 9.00 - Mnich – ul. Topolowa 40 /Ochodek/, 36, 34, 32, 29, 30, 25, 28, 28a, 

                                         28b, 26, 23, 24, 21, 22, 20, 19, 18, 16, 17, 17a, 17b, 14, 15,

                                         13, 12, 10, 9, 11, 9c, 9a, 8, 6, 7, 5, 4, 2, 2b, 2c, 3, 2a /Żydek/       

2/  godz. 9.00 - Mnich – ul. Jastrzębia 1 /Król/, 2, 4, 6, 8, 5a, 5, 10, 7, 14, 11, 13, 16,

                                        15, 20, 17, 22, 24, 19, 21, 26, 28, 23, 25, 32, 29 ul. Krucza

                                        16, 14, 15, 13, 12, 7, 5, 10a, 10, 8, 6, 6a, 4, 4a, 2a, 2/1

                                        /Hajderek/

3/  godz. 9.00 - Chybie - ul. Bielska 38 /Fortuna/, 40/1, 40/3, 40/2, 40/4, 40/6, 40/5,

                                         40/7, 40/9, 40/8, 40/10, 40/12, 40/11, 40/18, 40/15, 40/17,

                                         40 /EMI/, 42, 72 /Rygiel/, 44, 46, 50/5, 50/1, 50/3, 50/2,

                                         50/4, 33b, 52, 58, 64, 45, 68, 70 /Kowol/

24.01.2016 – niedziela

1/  godz. 13.30 - Chybie - ul. Dębowa 34 /Stołtny/36, 21, 25, 50, 54, 39, 48, 48a, 42,

                                           40, 46, 44, 35, 33, 31, 38 /Soszka/ 

2/  godz. 13.30 - Chybie - ul. Chopina 17 /Gabryś/, 14, 15, 12, 13, 10, 10a, 11, 8, 9,

                                           7, 6, 5, 4, 2, 1 /Caban/      

25.01.2016 - poniedziałek    

1/  godz. 13.00 - Chybie - ul. Bielska 8, 8a, 8c, 8d, 8b, 10, 16 , 14, 12, 16, 

                                           ul. Partyzantów 11, 9, 9a, 7, 5, 2, 1 /Tyloch/  

2/  godz. 15.00 - Mnich - ul. Wojska Polskiego 22, 24, 26, 32, 34, 36, 36b, 36a, 38 

                                          /Krzempek/  

26.01.2016 – wtorek

1/  godz. 15.00 - Mnich – ul. Bielska 17/ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16,

                                          17, 18, 24, 25, 26 /blok/    

2/  godz. 13.00 - Chybie  –  ul. Spokojna 1 /Gołyszny/, 2, 3, 4, 6, 5, 9, 11, 10, 13, 12,

                                             14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 /Nikiel/   

3/  godz. 13.00 - Chybie – ul. Akacjowa 40 /Szpyra/, 51, 53, 42, 44, 57, 59, 61, 48,

                                            63, 65, 67, 69, 50, 71, 73, 52, 75, 77 /Stokłosa/     

27.01.2016 – środa

1/  godz. 13.00 - Chybie – ul. Podleśna 5 /Zieliński/, 7, 31, 29, 27, 25, 23, 21, 19, 13,

                                           15, 17   

2/  godz. 13.00 - Chybie - ul. Jagodowa 13, 15, 17, 17a, 21, 23, 28, 14, 16, 11, 9, 12,

                                          10, 3, 6, 4a /Zimnol/  

28.01.2016 – czwartek

1/  godz. 13.00 - Frelichów – ul. Polna 13, 11, 9, 8, 15, 17, ul. Teligi 24, 22, 22a

                                                ul. Orzeszkowej 34, 47, 45, ul. Teligi 15, 18, 13, 16, 11,

                                               12, 6f

2/  godz. 13.00Frelichów - ul. Fredry 1, 18, 16, ul. Teligi  9, 6e, 6d, 5, 6b,

                                                3, 6a, 6, 4, 8, 10    /Biernat/    

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »