localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa arrow Aktualności arrow 2015 - 12 Spotkanie z Mikołajem
2015 - 12 Spotkanie z Mikołajem
Redaktor: Witold   
11.12.2015.

 

   10 grudnia 2015 roku w sali OSP w Chybiu, odbyło się spotkanie Mikołajowe zorganizowane dla dzieci wytypowanych przez placówki oświatowe. Tak jak w poprzednich latach, organizacją zajęła się wspólnota Odnowy w Duchu Świętym. Mimo, że jest to nieliczna grupa osób („w porywach” do 10), wszyscy z ogromnym zapałem i energią ruszyli do pracy. Najpierw pukali do drzwi sponsorów, następnie nie szczędzili czasu i wysiłku przy dokonywaniu zakupów, zwożeniu i gromadzeniu produktów, pieczeniu ciast. Gdy wszystko było gotowe, najprzyjemniejszą czynnością było pakowanie prezentów. Potem już tylko przygotowanie sali i czas radości dla dzieci.

    Z pewnością impreza nie odbyłaby się bez sponsorów. Wiele firm, instytucji i osób prywatnych włączyło się w organizację spotkania Mikołajowego, wspierając datkami pieniężnymi lub konkretnymi produktami i towarami. Naszym sponsorom bardzo dziękujemy za wsparcie w myśl złotej sentencji: „więcej radości jest w dawaniu aniżeli w braniu”. Wszystkim ludziom dobrej woli dziękujemy za okazaną jakąkolwiek pomoc. Nie bez znaczenia jest również to, że nasze spotkanie przypadło dwa dni po ogłoszeniu przez Ojca św. Nadzwyczajnego Roku Miłosierdzia. A pamiętajmy, że Pan Jezus powiedział „błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią”.

                                                                                                                                                                                                                               Ks. Witold                                                                             Zapraszamy do galerii zdjęć

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »