best read article text message tracker for iphone see more free phone spy mobile
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa arrow Aktualności arrow 2015 - 12 Spotkanie z Mikołajem
2015 - 12 Spotkanie z Mikołajem
Redaktor: Witold   
11.12.2015.

 

   10 grudnia 2015 roku w sali OSP w Chybiu, odbyło się spotkanie Mikołajowe zorganizowane dla dzieci wytypowanych przez placówki oświatowe. Tak jak w poprzednich latach, organizacją zajęła się wspólnota Odnowy w Duchu Świętym. Mimo, że jest to nieliczna grupa osób („w porywach” do 10), wszyscy z ogromnym zapałem i energią ruszyli do pracy. Najpierw pukali do drzwi sponsorów, następnie nie szczędzili czasu i wysiłku przy dokonywaniu zakupów, zwożeniu i gromadzeniu produktów, pieczeniu ciast. Gdy wszystko było gotowe, najprzyjemniejszą czynnością było pakowanie prezentów. Potem już tylko przygotowanie sali i czas radości dla dzieci.

    Z pewnością impreza nie odbyłaby się bez sponsorów. Wiele firm, instytucji i osób prywatnych włączyło się w organizację spotkania Mikołajowego, wspierając datkami pieniężnymi lub konkretnymi produktami i towarami. Naszym sponsorom bardzo dziękujemy za wsparcie w myśl złotej sentencji: „więcej radości jest w dawaniu aniżeli w braniu”. Wszystkim ludziom dobrej woli dziękujemy za okazaną jakąkolwiek pomoc. Nie bez znaczenia jest również to, że nasze spotkanie przypadło dwa dni po ogłoszeniu przez Ojca św. Nadzwyczajnego Roku Miłosierdzia. A pamiętajmy, że Pan Jezus powiedział „błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią”.

                                                                                                                                                                                                                               Ks. Witold                                                                             Zapraszamy do galerii zdjęć

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »