best read article text message tracker for iphone see more free phone spy mobile
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa arrow Aktualności arrow Wizyta duszpasterska - kolęda 2015/2016
Wizyta duszpasterska - kolęda 2015/2016
Redaktor: Witold   
05.12.2015.

                Plan odwiedzin kolędowych

 

19.12.2015 – sobota

1/ godz. 9.00 - Mnich – ul. Wojska Polskiego 14 /Czerwonka/, 16, 19, 18, 11, 11a,  1,

                                       12, 10, 8, 6, 4, 2, ul. Kopernika 29, 31, 27, 25, 23, 23a, 21,

                                       16, 17, 14, ul. Krótka 9, 5, 18, 3, 1, 10, 4,

                                        ul. Kopernika 10,  8 /Staniek/          

2/  godz. 9.00 - Mnich – ul. Topolowa 79 /Kopiec/, 94, 92, 77, 75, 90, 73, 81, 88, 71,

                                        86, 71a, 84, 80, 67, 67a. 65, 78, 78a, 63, 62, 76, 61, 74, 72,

                                        70, 70a, 57, 66, 55, 66a, 53, 64, 51a, 49, 60, 58, 47, 47a, 45 

                                        /Żydek/   

3/  godz. 9.00 - Frelichów – ul. Jesionowa 2 /Englisz/, 4, ul. Targowa 8, 8/5, 5, 3a,

                                               3, 1, 2. 4  ul. Wyzwolenia 29, 31, 21, 19, 33, 35, 37, 41,

                                               ul. Kasztanowa  4, 3, 6, 10, 5, 14, 16, 18, 20, 22, 28, 24  

                                               /Hajderek/ 

20.12.2015 – niedziela

1/ godz. 13.30 - Chybie – ul. Bielska 100 /Krzyszpień/, 102, 104, 108, 110, 114, 116,

                                          122, 120, 118, 124, 126, 132, 128, 130, 146, 134, 136, 140,

                                          138, 146, 148 /Janik/   

2/ godz. 13.30 - Mnich – ul. Kolejowa 2 Biernat/, 1 /Sikora/, ul. Cieszyńska 12b

                                          /Pilch/. ul. Moniuszki 8, 6, 7, 5, 3, 2, ul. Cieszyńska 12,

                                          14  ul. Moniuszki 1,  ul. Cieszyńska 14, 18, 20, 22 

                                          /Pieszka/  

3/  godz. 13.30 - Chybie - ul. Bielska 31/1, 2, 3, 4, 5, 6,  29/1, 2, 3, 4, 5, 6, 29a/1, 2,

                                           3, 4, 5, 6, 29b/1, 2, 3, 4, 5, 6, 29c/1, 2, 3, 4, 5, 6,  /bloki/

27.12.2015 – niedziela

1/  godz. 13.30 - Frelichów - ul. Olchowa  4, 8, 5, ul. Zawala 1, 2,  ul. Podgroble

                                                1, 3, 5, 4, 6, 8, 12, 14,  /Kuboszek/ 

2/  godz. 13.30 - Chybie - ul. Bielska 25/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,    

                                           16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27/1, 2, 3, 4, 5, 6 , 27a/1, 

                                           2, 3,  4, 5, 6 /bloki/   

28.12.2015 – poniedziałek

1/ godz. 9.30 -Frelichów – ul. Polna 2 /Budny/, 4, 6, ul. Nizinna 2, 4, ul. Zawala 20,

                                            22, ul. Polna 10 /Waleczek/, ul. Zawala 18, ul. Nizinna 5,

                                            ul. Zawala 12, 14, 8, 16, 17, 15 ul. Rybna 6, ul. Zawala

                                            11, 13, ul. Wałowa 2 ul. Zawala 9  ul. Podwale 1

                                            ul. Zawala 3, ul. Rybna 1, ul. Zawala 4, ul. Rybna 3, 4, 2

                                            /Moskała/     

2/ godz. 9.30 - Mnich – ul. Reja 20, 24, 26, 34, 32, 30, 28a, 28, ul. Czuchowska 2,

                                        4, 6, 8, 1, 8a, 8b, 5, 10, ul. Czuchowaska 12b, 12, 11, 13,

                                        15, 17 ul. Świerczewskiego 10, 19, 21, 23, 27, 16, 24, 25 

                                        /Święczyk/      

3/ godz. 9.30 - Mnich - ul. Świerczewskiego 26 /Zachurzok/, 29, ul. Broniewskiego

                                      22, 22a, ul. Gwardii Ludowej  40, 36, 34, 32, 45, 28, 39, 37, 

                                      22, 35, 33, 20, 29, 31, 27, 25, 23 /Pilch/    

29.12.2015  –  wtorek

1/  godz. 9.00 - Chybie - ul. Kościuszki 4 /Kajstura/, 9, 6, 11, 13, 8, 15a, 15, 17a, 17,  

                                         12, 19, 21, 25, 16, ul. Okrężna 3, 6, 4, 5, ul. Teligi 2  ul.

                                         Okrężna 14, 11, 16, 13, 15, 22, 24, 17, 26a, 26b, 28, 30, 32

                                         /Krzempek/     

2/  godz. 9.00 - Mnich – ul. Kanarkowa 1 /Matuszek/, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12,

                                        14, 16, 20, 22, ul. Jaskółcza 7, 10, 5, 3, 1, 2, ul. Cieszyńska

                                        39, 41, 43, 47, 37, 35, 33, 31, 25, 23  /Wardas/     

3/  godz. 9.00 - Chybie - ul. Wierzbowa 1 /Gorol/, 2, 5, 9, 11, 6, 13, 10, 15, 12, 16,

                                         18, 37, 35, 33, ul. Modrzewiowa 14, 16, ul. Wierzbowa 29,

                                         27, 25, 23, ul. Modrzewiowa 12, 10, 8, 6, 4 /Jedliński/

30.12.2015 – środa

1/  godz.  9.00 - Frelichów – ul. Orzeszkowej 25 /Stokłosa/, 23, 21, 18, 27, 20, 16,

                                               14b, 14, 17, 10, 13, 8, 9, 11, 6, 4, 2 Kulak/, ul. Polna

                                               1/Pisarek/, 3, 5, 7, 2a, ul. Orzeszkowej 1 /Gandzel/, 3,

                                               5, 7 Dopart/    

2/  godz.  9.00 - Chybie – ul. Bielska 84 /Puzoń/, 86, 88, 90, ul. Sportowa 5, 7, 9, 11,

                                          17, 15, 13, 16 /Krzempek/, ul. Lipowa 12 /Wilczek/, 8, 10, 

                                          7, 6, 5, 4, 1, 2,  ul. Sportowa 18 /hala sportowa/,

                                           ul. Bielska 98, 94 /Mazur, Brudny/      

3/  godz. 9.00 - Zarzecze – ul. Rybitwy 1 /Walczyński/, 6, 8, 10, 3, ul. Olchowa 2 

                                             ul. Sienkiewicza 53, 43, 45, 34, 39, 35, 33, 26, 31, ul.

                                             Skośna 9, 16, 18, 26 /Gruszka/, ul. Sienkiewicza  29, 24,

                                             22, 27, 25, 21 /Jóźwiak/ ul. Skośna 20 /Klimek/  

2.01.2016 - sobota

1/  godz. 9.00 - Mnich – ul. Słowackiego 6 /Ochodek/, 8, 41, 10, 12, 12a, 43, 14, 

                                         45, 47, 16, 49, 20a, 20, 51, 22, 53, 26, ul. Krucza 30, 26c,

                                         27, 31, 24, 23, /Oszek/, 25, ul. Słowackiego 34, 36, 38, 39,   

                                         40, 41a, 42, 48  /Machalica/                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

2/  godz. 9.00 - Chybie – ul. Morcinka 1 /Kieloch/, 2, 3, 5, 4, 6, 7 ul. Asnyka 1, 11,

                                         19, 21, 23, 17  ul. Morcinka 9, 8, 11, 10, 13, 1`5, 12, 14, 17,

                                         16, 19, 18, 21, 20, 25, 24, 22, 29, 33, 35 /Zahraj/

3/  godz. 9.00 - Mnich – ul. Wojska Polskiego 7 /Pisarek/, 9, ul. Rolna 8, 10, 11

                                         ul. Wojska Polskiego 49, ul. Rolna 9, 6, 4, 2, 9a, 7, 9b, 5, 3,

                                         1 ul. Ogrodnicza 12, 8, 6, 4, 2, 2a / Pinkosz /

3.01.2016 – niedziela

1/  godz. 13.30 - Chybie - ul. Okrężna 31 /Krzempek/, 19, /Łabęcki/ 23 /Francuz/, 

                                           ul. Targowa 49, 40, 38, 45, 43, 35,  ul. Sportowa 22, 22a,

                                           20a, 20, 19 /Janik/   

2/  godz. 13.30 - Chybie – ul. Bielska 150 /Hanzel/, 152, 154, 156, 158, 162, 164,

                                           166, 174, ul. Kościuszki 1, 3, 7, ul. Bielska 176, 178, 180,

                                           182, 186, 184, 188, 190, 192, 194, ul. Okrężna 2  /Dziendziel/    

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »