best read article text message tracker for iphone see more free phone spy mobile
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa arrow Aktualności arrow Wizyta duszpasterska - kolęda 2014/2015
Wizyta duszpasterska - kolęda 2014/2015
Redaktor: Witold   
29.11.2014.

Kolęda w parafii Chrystusa Króla w roku 2014/15

20.12.2014 – sobota

1/ godz. 9.00 - Mnich – ul. Skowronkowa 4

/Gandzel/, 7, 7a, 1, 3, 5, 6, 9, 11,

10, 13, 17, 14, 19, 16, ul. Strusia

11, 9, ul. Mewia 7, ul. Strusia 6,

ul. Mewia 6, 9, ul. Strusia 5, 4, ul.

Mewia 5, 3, 2, 4 /Kopiec/

2/ godz. 9.00 - Chybie – ul. Kwiatowa 7 /Urbanek/,

5, 8, 3, 6, 2, ul. Chrobrego 9, 18,

22, 20, 7f, 7, 5, 5c, 5d, 5c, 12, 3b,

10, 8, 6, 1b, 1f, 1d, 1g, 1, 2 ul.

Wyzwolenia 55 /Rojek/

3/godz. 13.00 - Chybie - ul. Norwida 18

/Krzempek/, 16, 14, 12, 11, ul.

Spokojna 23 /Gwiżdż/, 25, 27, 26,

29, 28, 31, 30, 32, 34, 35, 37, 36

/Krymiec/

21.12.2014 – niedziela

1/ godz. 13.30 - Mnich – bloki ul. Bielska 23/1, 2,

3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,

23a/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,

11, 12

2/ godz. 13.30Chybie – bloki ul. Cieszyńska 8/1,

3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14,

15, 16, 10/2, 3, 7, 5,10

27.12.2014 - sobota

1/ godz. 9.00 - Mnich – ul. Topolowa 40

/Ochodek/, 36, 34, 32, 29, 30, 25,

28, 28a, 28b, 26, 23, 24, 21, 22,

20, 19, 18, 16, 17, 17a, 17b, 14,

15, 13, 12, 10, 9, 11, 9c, 9a, 8, 6,

7, 5, 4, 2, 2b, 2c, 3, 2a /Żydek/

2/ godz. 9.00 - Chybie – ul. Wyzwolenia 92

/Szczypka/, 77, 90, 88, 86, 75, 84,

73, 71, 80, 69, 67, ul. Kazimierza

Wielkiego 11 /Małka/,

ul. Wyzwolenia 78a, 78, 63, 61,

65, 59, 57 /Pietrzyk/

3/ godz. 9.00 - Mnich – ul. Wojska Polskiego 60

/Berek/, 57, 55, 58, 56, 54, 52,

51, 50, 48, 45, 46, 41, 43, 44,

39, 35, 31, 29, 23, 19, 15, 13,

/Chrapek/

28.12.2014 – niedziela

1/ godz. 13.30 - Chybie - ul. Słowackiego 1, 23, 5, 21, 19, 7, 17, 9, 15, 11, 35, 31, 33, ul. Cieszyńska 1 /Pudełko/

2/ godz. 13.30 – Zarzecze - ul. Sienkiewicza 16, 19, 12, 14, 12, 17, 15, 10, 8, 13, 11, 6, 4, 9, 7, 2, 5, 3, 1 / Kajsztura/

29.12.2014 - poniedziałek

1/ godz. 9.00- Chybie – ul. Mickiewicza 2 /Szkrobol/, 4a, 4, 24, 6, 22, 8, 20, 14, 16, 12, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 34, 40, 42, 44, 46, 48, 1, 54, 56, 3, 58, 6a, 60, 62, 64, 66, 68 /Zahraj/

2/ godz. 9.00 - Mnich – ul. Reja 16 /Sierny/,14, 12a, 12, 10, 1, 1d, 6, 2, 1c/Bestwina/ ul. Kręta 15, 13, 27, 3, 25, 23, 21, 7, 4, ul. Bielska 115, 113, 111, 117, ul. Dolna 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, ul. Bielska 123, 125, 127, 129, 143, 149 /Bronowski/

3/ godz. 9.00- Chybie – ul. Kopernika 30 /Janik/, 28, 20, ul. Kolejowa 38, 34, 30, 49, 28, 26, 47, 24, 45, 22, 43, 20, 41, 18, 35, 14, 16, 10 ul. Pogodna 1, 5, 4, ul. Kolejowa 31, 27, 6, 23, 25, 4, 21, 17, 19, 15, 13, 3/Herda/

30.12.2014 – wtorek

1/ godz. 9.00 - Chybie – ul. Sportowa 10 /Nikiel/, 12, ul. Nowa Osada 1, 2, 4, 6, 8, 3, 5, 10, 7, 12, 9, 14, 16, 13a, 18, 13, 20, 15, 22, 17, 24, 26, 28, 21, 23, 25, 27, 32 /Lech/

2/ godz. 9.00- Chybie - ul. Akacjowa 2 /Krzempek/, 3 /Rajwa/, 5, 7, 4, 9, 8, 11, 10, 12, 13, 14, 16, 22, 24, 27, 28, 29, 33, 26, 37, 30, 32, 41, 36, 49, 38 /Florczyk/

3/ godz. 9.00- Chybie – ul. Leśna 28 /Wawrzeczko/, 26, 30, 30a, 32, 47, 45, 43, 37, 41, ul. Wyzwolenia 130, ul. Nowy Staw 3, 5, 7, 9, 11, ul. Boczna 7, 11, 15 /Przywara/, ul. Wiosenna 10 /Smaga/, 12 /Krzempek/, 13 /Mańkiewicz/

2.01.2015 – piątek

1/ godz. 9.00 - Chybie – ul. Wyzwolenia 55 /Rojek/, 53 /Nowrotek/ 51, 58, 56, 58a, ul.Jeżynowa 12, 10, 8, 6 ul. Wyzwolenia 50, 56a, 48, 46, 44a, 52, ul. Batorego 2, 9, 6, 4, ul. Wyzwolenia 49, 44, 47, 47b, 42, 40, 45, 38, 43, 36, 34, 32, 30, 26 Kurpas/Piela

2/ godz. 9.00 - Mnich – ul. Jastrzębia 1 /Król/, 2, 4, 6, 8, 5a, 5, 10, 7, 14, 11, 13, 16, 15, 20, 17, 22, 24, 19, 21, 26, 28, 23, 25, 32, 29 ul. Krucza 16, 14, 15, 13, 12, 7, 5, 10a, 10, 8, 6, 6a, 4, 4a, 2a, 22a /Hajderek/

3/ godz. 9.00 -Chybie- ul. Bielska 38 /Fortuna/, 40/1, 40/3, 40/2, 40/4, 40/6, 40/5, 40/7, 40/9, 40/8, 40/10, 40/12, 40/11, 40/18, 40/15, 40/17, 40 /EMI/, 42, 72 /Rygiel/, 44, 46, 50/5, 50/1, 50/3, 50/2, 50/4, 33b, 52, 58, 64, 45, 68, 70 /Kowol/

3.01.2015 – sobota

1/ godz. 9.00 - Mnich – ul. Kolonia 48 /Biernat/, 43, 41, 39, 37, 42b, 44, 35, 33, 42a, 31, 27, 36, 25, 29, 32, 15, 17, 19, 21, 23, 30, 28, 26, 24, 22, 11, 11a, 20, 18, 16, 12, 10, 8, 2 /Sedlaczek/

2/ godz. 9.00 - Chybie - ul. Bieniowiecka 34 /Misiek/, 32, 23, 21, 30, 28, 24, 22, 20, 16, 14, 14a, 19, 12, 10, 8c, 8d, 11, 7, 4, 6a, 6, 3, 1b, ul. Bielska 24 /Badura/, 32, 36, 28, 30, 36, 34 /Gołyszny/

3/ godz. 9,00 - Frelichów – ul. Polna 13, 11, 9, 8, 15, 17, ul. Teligi 24, 22, 22a ul. Orzeszkowej 34, 47, 45, ul. Teligi 15, 18, 13, 16, 11, 12, 6f, ul. Fredry 1, 18, 16, ul. Teligi 9, 6e, 6d, 5, 6b, 3, 6a, 6, 4, 8, 10 /Biernat/

4.01.20115 - niedziela

1/ godz. 13.30 - Mnich – ul. Topolowa 54e /Derewiecki/, 56, 54, 52, 50, 41, 39, 39a, 37, 46, 35, 33, 31a, 31, 42, ul. Słowackiego 37, 29, 27, 25 /Pryczek/

2/ godz. 13.30 - Zarzecze -ul. Podgroble 76 /Mrukwa/, 74, 70, 72, 68, 64, 62, 60, 56, 54, 52, 50, 46, 42, 40, 38, 32, 30, 28, 20, 26, 24, 18, 16 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »