localizar aparelho Programa de rastreamento de celular lg Localizar celular Como localizar un celular android lg Como localizar un celular por gps para pc Rastrear celular nextel gratis Rastreador celular Localizar Localizar celular con gps desde pc gratis Localizar pessoas pelo gps do celular Localizar celular sin gps Localize seu Rastrear celular pelo numero claro Localizar celular pelo cm security please click for source Localizar Descobrir telefone celular pelo nome Rastreador de celulares gsm go here Localizador gps en el celular check this out Localização celular da gliconeogênese visit web page Como localizar Como rastrear Un localizador de celulares click here Como rastrear um celular que nao tem internet App para localizar celular com assobio Localizador de numeros celulares movistar Rastrear celular roubado Localizador de celular en chile Rastrear celular continue reading Como rastrear un celular por internet con el numero telcel Localizar meu celular via satÊlite Rastrear Rastreador de Como localizar un celular bloqueado Como localizar un celular con gps Como more info Celular roubado cancelar linha Como rastrear Localizar celular perdido pelo numero gratis Como localizar Rastrear Como Como Como Rastreador de celular android e iphone please click for source Localizar mi celular robado android Localizar celular java Como rastrear um numero de celular pelo meu celular click to see more Localizar un celular por numero gratis Como rastrear Gps rastreador de celulares Tem como rastrear um celular galaxy y Como rastrear meu celular roubado samsung App rastrear celular pelo numero Rastrear check this out click to see more Rastreador Como rastrear un celular con gps de otra persona read article Rastrear uma link Descargar gratis rastreador de celulares para pc Rastreador de gps para celulares please click for source go here Rastreador de celulares roubados click at this page saber localização el mejor rastreador de celulares por gps just click for source como rastrear um celular samsung galaxy note 7 roubado rastrear numero celular gps click source como descobrir como rastrear click at this page localizar celular samsung pelo email como localizar tem como rastrear o celular lg prime localizar meu celular samsung s4 tem como rastrear um celular android pelo numero rastreador de celulares online read article rastrear localizar celular moto e rastrear celular pelo kaspersky
Informacja o ciasteczkach
Główne Menu
Strona startowa
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje mszalne
Rozważania
Historia kościoła
Kościół
Kaplice i krzyże
Cmentarz
Życie parafii
Kancelaria
Duszpasterze
Kontakt
Galeria zdjęć
Administrator
Kult M.B.Gołyskiej
Historia
Czuwania
Grupy Formacyjne
Akcja katolicka
APOSTOLAT MARYJNY
Dzieci Maryi
Ministranci
"Oaza"
Odnowa w Duchu Św.
Paraf.Rada Duszp.
Róże Różańcowe
Zacheusz - Chybie
Zesp. Charytatywny
Na dzisiaj
Strona startowa arrow Aktualności arrow Konkurs różańcowy
Konkurs różańcowy
Redaktor: Witold   
18.10.2014.

Konkurs różańcowy – podsumowanie

 

Zakończył się konkurs różańcowy. Dzieci i młodzież zostali poproszeni o wykonanie różańców techniką dowolną. W tym roku zostało wykonanych 55 różańców z różnych materiałów, między innymi z cukierków,  nakrętek po butelkach,  żołędzi,  kasztanów, śrubek, ziemniaków, tabletek i wielu innych materiałów. Nie da się ukryć, że w konkursie brali udział również dorośli. Swój wkład w pracę dzieci wnieśli zapewne rodzice, rodzeństwo, dziadkowie. To dobrze, gdyż w ten sposób dzieło różańcowe utrwala się w sercach i umysłach wielu ludzi. To, czego moglibyśmy się spodziewać w związku z konkursem, to liczniejsza obecność dzieci na nabożeństwach różańcowych. Dzieci są chętne, jednak w wielu wypadkach brak możliwości opieki ze strony dorosłych, staje się dla nich poważną przeszkodą. Ufamy, że w przyszłym roku nasza świątynia będzie jeszcze liczniej gromadziła młodszych i starszych na nabożeństwach różańcowych. A oto przyznane nagrody i wyróżnienia:

 

Nagrody:

 

I nagroda: Adam Nowrotek za wykonanie różańca z tabletek przypominającego zasadę „w zdrowym ciele zdrowy duch”

II nagroda: Antonina Feikis za wykonanie różańca z kwiatów przypominającego, że każda „zdrowaśka” to piękny kwiat który chcemy ofiarować Matce Bożej

III nagroda: Martyna Fajkis za wykonanie różańca z dbałością stolarza, przypominającego św. Józefa troszczącego się o Świętą Rodzinę

 

Wyróżnienia:

1. Marcin Białas za „ziemniaczany różaniec”

2. Julia i Jakub Suchan za „sportowy różaniec” zrobiony z piłeczek pingpongowych

3. Wiktoria Dąbrowska za „różaniec kuchenny” zrobiony z kawałków gąbek do mycia naczyń

4. Kinga Kubieniec

5. Adrian Pisarek za „różaniec ekologiczny” wykonany z nakrętek

6. Patryk Piętka za różaniec wykonany z pięknych serduszek

7. Łukasz Krętosz za różaniec z pomidorków

8. Aleksandra Biegun za różaniec z kasztanów przeplatanych ozdobnymi paciorkami

9. Maja, Jakub, Miron Banach za różaniec z klocków lego

10. Jakub Krzempek za różaniec wykonany z kolorowych paciorków

 

Pomimo przyznanych nagród i wyróżnień, tak naprawdę wszystkie różańce są śliczne i zasługują na same nagrody i pochwały. Dlatego też dla wszystkich uczestników zostały przygotowane upominki do odebrania w domu katechetycznym po Mszach świętych.

                               

        

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »